Prostředky pro profesionální úklid a čištění veškerých druhů povrchů.

Profesionální průmyslové čistící a odmašťovací přípravky.

Individuální a zakázkové řešení přímo na míru.

Český výrobce s tradicí

Everstar a produkty rodiny Star. Ryze český výrobce, s tradicí od roku 1991, který nabízí a poskytuje řešení především v oblasti odmašťování, čištění, úklidu, speciálního čištění a aplikací.

Kompletní řešení

Poskytujeme kompletní řešení - od návrhu, přes vývoj, výrobu až po prodej čistících a odmašťovacích prostředků a prostředků pro speciální aplikace. Nedílnou součástí každého řešení je poskytování servisu, technologického poradenství s možností plně zakázkového řešení.

Respektujeme životní prostředí

Prostředky Star jsou biologicky odbouratelné, plně respektující životní prostředí a lidské zdraví. Jsou vytvářeny s maximálním ohledem na přívětivé, jednoduché a přitom výkonné řešení daných potřeb.
01

„made in everstar“

To je naše řešení, za kterým plně stojíme, a které vždy přináší to nejlepší, co umíme.
02

„Jak? Jinak.“

Ano, děláme věci jinak, nebojíme se výzev a nových přístupů a netradičních řešení. Tento přístup, ač není vždy jednoduchý, nás neustále posouvá dále.
03

„Čistota s úsměvem“

A že to jde dělat i jinak, s určitým nadhledem a lehkostí, napovídá náš slogan.

Produktové řady

Průmyslové odmašťování, čištění
a speciální aplikace

Průmyslové odmašťování, čištění a speciální aplikace prezentuje zejména kvalitní odmašťovací a čisticí prostředky Star pro potřeby průmyslového odmašťování a čištění. Prostředky jsou vodou ředitelné, ekologické, biologicky odbouratelné a nehořlavé. Určené pro použití ve všech oblastech průmyslu.

Profesionální úklid a čištění

Vysoce individuální přístup a řešení, zaměřené na skutečné potřeby a požadavky.

Inovativní dle trendů, s vlastním vývojem a přístupy. S ohledem na životní prostředí a ochranu zdraví. Garance snížení nákladů na úklid, optimalizaci a zjednodušení.

Drogerie a expertní čištění

Dům, byt, zahrada, auto a kolo. Klasická drogerie pro koncové uživatele a příznivce značky.

Prostředky v baleních k přímé a jednoduché aplikaci, pro vaše snadné, pohodlné a účinné čištění a údržbu domácnosti, domu, zahrady, auta a kola. Vyznačují se příznivou cenou a velmi dobrou účinností.

Zakázková výroba a privátní řešení

Rádi nabídneme i privátní a plně zakázkové řešení pro vaše čištění, úklid nebo speciální aplikace.

Provádíme zakázkovou výrobu ve všech oblastech produkce firmy Everstar – průmyslové čištění a odmašťování, úklidová a gastro chemie, prostředky pro dům, byt, zahradu, auto a kolo. Výroba je možná podle našich formulací a receptur nebo i vašich vlastních.
Projekt EU

Projekt POŘÍZENÍ AUTOMATIZOVANÉ PLNÍCÍ LINKY byl spolufinancován Evropskou unií.

Hlavním předmětem projektu je pořízení automatizované plnící linky, která je určena k plnění produktů různé viskozity do různých typů a tvarů plastových obalů. Nová plnící linka bude sloužit pro výrobu zdravotnické dezinfekce.

Česká firma
s tradicí
od roku 1991

Vlastní programy
výroby a vývoje

Systém řízení
ISO 9001:2015
ISO 14001:2015

Více než
4000
aktivních zákazníků

Aktuality